Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 25 июня 2018
00:57
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Д. Яворницький та І. Рєпін: дружба, розпочата з «Запорожців…»

Д. Яворницький та І. Рєпін: дружба, розпочата з «Запорожців…»

Квест

Виставка розкриває історію багаторічної дружби між Д. Яворницьким та І. Рєпіним, процес написання картини «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», консультантом у створенні якої виступив козацький історик Дмитро Яворницький, і сам залишився на полотні в образі писаря. Окрім того, окреслюється місце України у творчості І. Рєпіна, показується багатоманітність козацької колекції старожитностей Д.І. Яворницького, яка була широко використана художником у створенні етюдів та картин з козацької тематики.

Відвідувачам представлені унікальні експонати, якими Д.І. Яворницький поповнив фондову збірку історико-краєзнавчого музею міста. Це малюнки та ескізи І.Ю. Рєпіна, унікальні видання кін. XIX-поч. XX, документи, світлини з дарчими підписами видатних особистостей, автентичний козацький одяг та унікальна холодна й вогнепальна зброя з широким спектром калібрів, механізмів, оздоблення; ужиткові речі запорозьких воїнів, справжній козацький череп з оселедцем та інші раритети з колекції Д. Яворницького.
Гості також зможуть побачити унікальну таріль полтавського майстра В.В. Поросного з сюжетом «Запорожці…», яка викликала його захоплення І.Ю. Рєпіна талантом українського майстра, що зумів у невеликому масштабі відтворити картину, якій художник присвятив більше десяти років: «…как он угадал, как пояснил мои намерения!
Я так дорожу этим воспроизведением моей картины живым украинцем, который имеет несомненный талант,чтобывоспроизвести целую картину, писавшуюся годы».


На відвідувачів чекають цікаві квести: інтерактивна картина «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», за якою можна визначити, з кого І.Ю. Рєпін писав своїх запорожців; завдання на знання козацьких старожитностей, звичаїв та легенд та ін.

Виставка діятиме до кінця травня 2017 р.!

Тел. для довідок: (0562) 47-27-61, (0562) 47-27-33
Інформаційний ресурс: museum.dp.ua
Сторінки музею у соц. мережах:
facebook.com/budynok1/ twitter.com/D_Yavornytsky instagram.com/sadyba_yavornytskogo/


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте