Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 24 февраля 2018
02:26
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Дерева вмирають стоячи

Дерева вмирають стоячи

Комедия

Алехандро Касона
Переклад з іспанської - В. Нестеровського

Комедія на 2 дії

Режисер-постановник – нар. арт. України Лідія Кушкова
Художник – Тетяна Котенко
Балетмейстер – Олексій Коваленко
Музичне оформлення Юрія Бєдніка

У головних ролях: нар. арт. Укр. Лідія Кушкова, артисти: Вілен Головко, Світлана Сушко, Максим Подорожний, Василь Петрушко та ін.

АЛЕХАНДРО КАСОНА (1903-1965) – іспанський поет і драматург, якого відносять до покоління 1927 року. Займався акторською діяльністю. У 1931 році організував в Мадриді народний театр. Після приходу до влади в Іспанії генерала Франко емігрував і жив у Мексиці та Аргентині. У творчості присутні елементи символізму та експресіонізму. Прем’єра вистави «Дерева вмирають стоячи» відбулася в Буенос-Айресі, столиці Аргентини.

Більшість критиків чомусь вважає, що дія відбувається в Іспанії, але жодних даних, що підтверджують цей факт, у п'єсі немає, а палісандрове дерево не росте в Європі взагалі*

Чому сеньйор Бальбоа вигнав з дому єдиного внука? Що краще гірка правда чи солодка брехня? Хто іноді рідніші – близькі родичі або зовсім чужі люди, які розуміють тебе з півслова і наповнюють життя радістю і смислом. На ці та інші питання дає відповідь наша гостросюжетна комедія на дві дії.

Дата прем’єри – 25 березня 2017 року

ДОВІДКА:

ПАЛІСАНДР (фр. palissandre) - назва деревини ряду порід тропічних дерев. Види палісандра, що вдвічі міцніші за дуб, зустрічаються у всій тропічній зоні від Південної Америки, Африки і до Південно-Східної Азії, наприклад: фіолетове або королівське дерево (на сцені), палісандр Ріо, кокоболо та багато інших, які узагальнено називають палісандром або палісандровим деревом.


Все даты:

24 марта 2018

Академический Украинский Музыкально-Драматический театр им. Т. Г. Шевченко

ул. Воскресенская, 5 тел.: 056-778-55-55 (касса), 056-744-52-35, 056-744-11-27
Время: 17:00
Цена билета: 70 - 200 грн

 
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте