Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 25 июля 2017
21:41
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Сергій Притула і Вар'яти-шоу

Сергій Притула і Вар'яти-шоу

Юмор

Сергій Притула і “Вар'яти-шоу” в День сміху покажуть в Дніпрі нову програму

Вже стає доброю традицією: День сміху – 1 квітня – “Вар’яти-шоу” відзначають концертом в Дніпрі – столиці інтелектуального гумору.

“У «Вар’ятів», як і в будь-якого колективу є свої традиції, свої забобони тощо. І є «свої міста» під конкретні дати. Після минулорічного 1-го квітня у Дніпрі стало зрозуміло, що ця дата «бронюється» за цим містом. Нас тут приймають неймовірно гаряче! Стараємось віддячувати взаємністю!”, – говорить Сергій Притула.

1 квітня “Вар’яти” покажуть нову програму – мініатюри про сімейні відносини, любов та ревнощі, життя в українському селі, стосунки з любимою тещею і багато іншого. Ці жарти зрозумілі кожному, ось чому хлопців люблять як діти, так і дорослі. Більшість історій для своїх мініатюр артисти беруть з власного життя, тому це шоу по-справжньому можна назвати народним.

“Вар’яти” – це єдине в країні гастролююче україномовне шоу. За неповні сім років існування хлопці об’їздили майже всю країну і відіграли концерти навіть у маленьких містечках. Минулого року “Вар’яти” дали рекордні 122 концерти! І всюди аншлаги!

Квитки – за посиланням: https://goo.gl/hno8xu, вартість: 100-450 грн.

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 
Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Восени 2016 на Новому каналі вийшла телеверсія першого сезону “Вар’яти-шоу”.Офіційний сайт: www.varyaty.com
Сторінка в FB: facebook.com/varyaty
Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow
Сторінка ВК: vk.com/varyaty
Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty


   
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте