Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пт, 22 июня 2018
06:53
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Вар'яти-шоу

Вар'яти-шоу

Юмор

До Дня сміху “Вар’яти” везуть до Дніпра нову програму

Вже традиційно 1 квітня у ПК “Шинник” Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти” смішитиме дніпрян. Артисти везуть нову 2-годинну програму.

Ми, українці, вміємо сміятись будь з чого. Тому День сміху для нас – свято велетенського масштабу. То ж чому б не провести його разом з найбільш гастролюючим україномовним гумористичним шоу країни – “Вар’яти-шоу”?

За майже 8 років свого існування “Вар’яти” не зраджують собі – вони, як і завжди, жартують виключно на побутові теми – про відносини між чоловіком та дружиною, начальником та підлеглим, зятем та тещею, батьком та сином, не забуваючи обов’язково посміятись і з себе. “Ми радше посміємось над собою, аніж будемо гиготіти над кимось іншим”, – зізнаються “вар’яти”. Саме за відкритість й щирість їх і любить глядач.

Минулого року артисти дали 115 концертів, чим ще раз підтвердили негласне звання найбільш гастролюючого гумористичного шоу країни. Гастрольна географія “Вар’ятів” найрізноманітніша – від малих міст до міст-мільйонників, від України до Європи та Канади. А нещодавно хлопці повернулись з перших гастролей по США, де за тиждень дали виступи у Нью-Йорку, Філаделфії, Клівленді, Детройті та Чикаго. “Програма на США практично не відрізнялась від тої, яку ми показували, приміром в грудні минулого року в Україні. Ще по концертах у Празі і Лондоні ми побачили, що українцям закордоном готувати якусь аж надто особливу програму не потрібно. Ми ж працюємо на ниві побутового гумору. Тому сімейні клопоти, стосунки на роботі є знайомими навіть тим, хто вже давно емігрував”, - говорить очільник шоу Сергій Притула.

Вже третій рік поспіль у гастрольному графіку “Вар’ятів” за Дніпром забито дату 1 квітня. Дніпро артисти люблять за чуйну публіку, а також за спогади, пов’язані з молодістю та участю частини колективу в іграх Дніпровської Ліги КВН. Традиційно “Вар’яти” покажуть нову 2-годинну програму і нові історії з нашого з вами життя.

Квитки можна придбати онлайн: https://goo.gl/tbCr7R

Про шоу:

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. 
Очільник “Вар’ятів” – відомий український шоумен та телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Восени 2016 відбулася прем’єра “Вар’яти-шоу” в ефірі Нового каналу. У листопаді 2017 вийшов 2 сезон телеверсії.
Офіційний сайт: http://www.varyaty.com/
Сторінка в FB: facebook.com/varyaty
Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow
Сторінка в Youtube: youtube.com/varyatyВиктория  (20.03.18 16:21): Ребята, я к сожалению не мсмогу попасть на концерт, но билет покупала заранее( Теперь ищу новых владельцов! вдруг кому-то нужен 1 билет - 1 апреля в 20.00 есть на Гумор-шоу «Вар'яти» . Стоимость билета 550 грн. 5 место и 7 ряд. Звонить по телефону - 0661662808 Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте