Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 21 апреля 2018
12:52
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Ткане диво Вірменії

Ткане диво Вірменії

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх охочих на виставку килимів-картин, присвячену пам'яті художника-реставратора, Майстра килимарства Сейрана Алавердяна. Сейран Алавердян був Майстром з виготовлення килимів ручної роботи і довгий час мешкав в Дніпрі.

Килими ручної роботи завжди були ознакою достатку і завжди користувались попитом особливо, якщо виготовлялись з додержанням традиційних технологій і традиційних візерунків.

Килимарством родина Алавердянів займалась впродовж багатьох поколінь, молодші отримували секрети майстерності від старших членів родини.

Сейран Мушегович Алавердян народився в Штутгарті (Німеччина), на батьківщині матері. В Радянську Вірменію родина переїхала в 1956 році. Саме там, бабуся, до якої дітей відвозили влітку, навчила дітей основам традиційного вірменського килимарства.

Килими, що експонуються на виставці, наповнені кодом вірменського народу, сенсом, що оживає в символах і візерунках килимів, віковими знаннями, що заповідані предками до одвічного і дбайливого зберігання.

Килими Сейрана Алавердяна знаходяться в державних і приватних колекціях по всьому світові.

Реставраційна робота Сейрана Алавердяна стала найдорожчим лотом на аукціоні Phillips в Лондоні в 991 році і була надрукована на обкладинці каталогу аукціону. Мініатюрна копія цього килиму теж представлена на виставці.

Сьогодні справу батька продовжує його старший син Андрій, який в 2011 побив 2 попередніх світових рекорди і встановив свій - з щільності килиму. Найменший і найщільніший килим в світі має розмір 22х24 міліметри і на цьому крихітному полотні розмістились 6420 вузликів.

Запрошуємо всіх шанувальників прекрасного!

Центр слов’янської культури і писемності, 6 поверх
Подробиці по телефону: (056) 745-20-52.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте