Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 12 декабря 2017
12:10
УКР   ENG
Різдвяна казка

Різдвяна казка

29 грудня 2016 року о 13.00 у Дніпровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) відбудеться відкриття Всеукраїнської виставки традиційного народного мистецтва «Різдвяна казка». Така різдвяна виставка відкривається щороку і викликає щиру зацікавленість як у представників підростаючого покоління, так і у дорослих шанувальників народного мистецтва. Ця імпреза, підготовлена колективом Будинку мистецтв та членами Об’єднання майстрів народного мистецтва, яке працює в складі Будинку мистецтв вже п’ятий рік, є традиційним подарунком для мешканців та гостей міста до Новорічних і Різдвяних свят.

У експозиції представлені понад 200 робіт 39 майстрів. Відвідувачі зможуть побачити як різдвяні атрибути, характерні для українських новорічних свят, так і вироби різних видів народного мистецтва: вишивка, гончарство, писанкарство, петриківський декоративний розпис, іграшкарство, роботи з лозо- та соломоплетіння, традиційні жіночі прикраси.

Нині перед Україною гостро стоїть питання брендингу, тобто створення позитивного іміджу за кордоном. У контексті сучасних реалій роль одного з ключових елементів у вирішенні цього завдання покладено на народне мистецтво. Підготовка та успішне проведення виставок робіт майстрів народного мистецтва дозволили колективу Будинку мистецтв зробити свій внесок у формуванні позитивного іміджу нашої держави у світі. Нещодавно до Дніпра повернулась виставка «Мережане диво витинанки», яка була одним із заходів офіційної програми святкування 25-річчя незалежності України в Болгарії (виставку проведено на запрошення Посольства України в Республіці Болгарії у Державному етнографічному музеї Болгарської академії наук та публічній бібліотеці (м.Софія). Частина робіт з цієї виставки (різноманітні витинанки) буде експонуватись в рамках «Різдвяної казки».

На базі виставки планується проведення майстер-класів і зустрічей з майстрами – носіями українських традицій. Бажаючі навчитись народним ремеслам можуть записатись за телефоном: (056) 770-60-97.

Організатори ставлять за мету залучення мешканців міста до більш глибокого знайомства з народним мистецтвом. З цією метою у програмі роботи виставки як завжди проведення колективних лекцій-екскурсій, консультацій провідних майстрів народного мистецтва, засідання «круглого столу» для учасників.

Виставка буде працювати з 29 грудня 2016 року до 10 лютого 2017 року з 10 до 18.00.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте