Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

ср, 25 апреля 2018
11:54
УКР   ENG
Посмотреть афишу: ДРУЖЕ МУЗИКО

ДРУЖЕ МУЗИКО

Вітання від формації патріотичного позитиву - етно-драйв гурту "Друже Музико" з Одеси! 

Етно-драйв гурт з Одеси, котрий позиціонує себе як формацію патріотичного позитиву, було засновано 2009-го року. 

В основі музики колективу лежить українська амелодика і драйвовість року водночас. Ватага виконує авторські пісні,переспіви народних пісень, кавери на знакові композиції та співанки на вірші визначних поетів, від Т.Шевченка до Ю.Липи. Драйвовість та енергетичність команди змушує публіку підриватися на ноги і шалено танцювати. Однак, під музику "Друже Музико" можна не лише розвіятися і добряче погоцати, а ще й серйозно замислитися про минуле, майбутнє та сьогодення нашої країни та нації. Щиро люблячи свою Батьківщину, її культуру та історію, рідну землю і свій нарід, "Друже Музико" намагається за допомогою своєї творчості згуртувати українців, спонукати наших співвітчизників "і чужому научатись й свого не цуратись". Гурт запальний, драйвовий, енергетичний та підривний.

Фестивалі в яких брали участь за останні два роки: Форпост 2014, 2015 м. Кам'янець-Подільській; Холодний Яр 2014, 2015 Черкаська область, Урочище Буда, Чигирин; Народжені Майданом 2014 м. Львів, Україна Єдина 2014 м. Тернопіль, Пікейні Жилети 2014 м. Одеса, Вишиванковий Фестиваль 2014, м. Одеса, Земля героїв 2014 м. Зашків, Ше.Фест 2014 с. Моринці, Черкаська область, Раковец-Фест с.Раковець Львівська область, Рок Булава 2014 м. Переяслав Хмельницький.Друже Музико стали авторами гімну української асоціації боксу Українські Отамани у 5-го сезону міжнародних боїв, наша пісня прозвучала під вихід українських боксерів по всьому світу. 

Наші сторінки https://vk.com/druje_muzykohttps://www.facebook.com/Druzhe.Muzyko

Наша музика https://soundcloud.com/druzhemuzyko 

Наше відео https://www.youtube.com/watch?v=-Aa8K7_r96M

https://vk.com/event134759649


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте