Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 24 июня 2018
23:25
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Шоу Арт студии Rizoma Анатолия Залевского «Еквілібріум»

Шоу Арт студии Rizoma Анатолия Залевского «Еквілібріум»

Цирк

Сучасний цирк світового рівня на Різдво. Гастролі у Дніпрі унікального циркового шоу Арт-студії RIZOMA Анатолія Залевського

Найвідоміший у світі український еквілібрист, зірка кількох сезонів Cirque Du Soleil, володар циркового «Оскара», засновник Арт-студії RIZOMA Анатолій Залевський представляє у Дніпрі різдвяні гастролі унікального шоу - «RIZOMA.Еквілібріум». 14 січня маестро Залевський запрошує усіх, хто цінує сучасне циркове мистецтво, на прем’єру шоу!

Зірка кількох сезонів найвідомішого цирку в світі – Cirque Du SoleilАнатолій Залевський – єдиний цирковий артист в Україні, якому вдалося зробити зі свого імені впізнаваний у всьому світі бренд і створити власний Soul Circus стиль, який поєднує силу і витончену пластику, клоунаду і філософію, еквілібристику, акробатику і театр. Цей стиль був придуманий Залевським в кінці 90-х. Тоді новаторство принесло йому найвищі нагороди головних міжнародних циркових фестивалів, на яких він виступав зі своїм унікальним у своєму роді номером Dream. З того часу Анатолій Залевський тріумфально гастролює по світу, де удостоївся безлічі нагород, серед яких гран-прі Міжнародного фестивалю «Цирк завтрашнього дня» в Парижі, а на Міжнародному фестивалі циркового мистецтва в Монте-Карло Залевський першим з українських артистів став володарем циркового «Оскара», вищої світової нагороди - «Золотий клоун».

  Незважаючи на всесвітню популярність і численні пропозиції виступати і викладати за кордоном, Анатолій Залевський вирішив присвятити себе Україні, виховуючи майбутнє світового цирку у себе на Батьківщині, в Бердичеві. На власні кошти він побудував Арт-студію RIZOMA, де викладачі вчать дітей цирковому і театрально-хореографічному мистецтву. Саме випускники Арт-студії беруть участь у шоу «Еквілібріум».

Унікальне шоу «Еквілібріум» - це філософський спектакль, що являє собою синтез циркових мистецтв, хореографії, сучасної музики та мультимедійних ефектів.
Сюжетну лінію вистави пронизує філософський роздум про людину, як деталі величезного вселенського механізму. Сьогоднішній «машинний» світ намагається придушити її індивідуальність. Немов запрограмована, вона постійно і несвідомо рухається по заданому колу. Однак рано чи пізно людина проявляє себе емоційно. Обравши любов, вона перестає бути механізмом.

Гастролі шоу «Еквілібріум» відбудуться в Дніпрі 14 січня. Подарунок для усіх глядачів міста – можливість на живо побачити унікальний номер Dream у виконанні маестро Залевського.

RIZOMA - вражає уяву!

Квитки – за посиланням: https://goo.gl/ItTPTD

Плейлист з відео RIZOMA – за посиланням: https://goo.gl/zRV06A   
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте