Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 18 июня 2018
14:43
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Льодовиковий період: ровесники початку

Льодовиковий період: ровесники початку

История

На виставці представлені більше 200 предметів, що ілюструють історію розвитку нашого краю від давніх часів (680 млн. років тому) і до початку голоцену (сучасна геологічна епоха).

Відвідувач музею побачить морські скам’янілі організми, флору кам’яновугільного періоду, гіпаріонову та мамонтову фауну, а також побут та знаряддя праці первісної людини. До найбільш яскравих експонатів належать череп молодого мамонта Гоші, фрагменти черепів печерних ведмежат, зуб мегалодона тощо.

Створення виставки має на меті: ознайомити відвідувача з природою нашого краю в доісторичний період, з життям, середовищем та умовами мешкання перших людей у плейстоцені. На виставці вперше можна ознайомитися з колекціями закам’янінь та палеонтології, а також палеолітичним зібранням, які здебільшого не входять до постійної експозиції ДНІМ, але зберігаються в його фондах. Експозиція виставки переслідує також освітню мету – учні шкіл та гімназій зможуть поглибити свої знання щодо біології, історії та географії у веселій та невимушеній формі: Під час екскурсії на дітлахів очікують імпровізовані археологічні розкопки та різноманітні завдання.

Крім того, на виставці буде представлене індіанське тіпі (житло) шайєнів і можна буде поспілкуватись зі «справжнім» індіанцем. «До чого ж тут індіанці?» – спитаєте ви. А про це ви дізнаєтесь відвідавши нашу виставку!

Тел. для довідок: 46-34-22
  
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте