Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вт, 24 апреля 2018
11:21
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт академічного симфонічного оркестру

Концерт академічного симфонічного оркестру

Классическая музыка

Солісти – Христина Михайліченко (фортепіано), Єва Волкова (скрипка) Білорусь

В програмі:

 • Ф.Ліст - Концерт для фортепіано з оркестром №1 Es-Dur,
 •  
 • П.І.Чайковський - Концерт для скрипки з оркестром
 •  

  Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

  Єва Волкова народилася в Мінську, Білорусь. Почала грати на скрипці в 5 років. В даний час навчається в Республіканському музичному коледжі в Мінську (клас Олени Мальцевої), а з 2014 року також вчиться у Діми Ткаченко в Латвії та Білорусі.
  Є лауреатом кількох міжнародних конкурсів для молодих скрипалів: Конкурс Євразії в Токіо, Японія (Третя премія, 2015 г.), Конкурс скрипалів Мальти (перша премія, 2015 г.), конкурс «Nałęczów & Violin», Польща (третій Приз, 2016) , конкурс Gifu international string Competition Японія (Друга премія2017г.).
  Єва брала участь в майстер-класах в Латвії, Росії, Сінгапурі, Польщі, Японії, Великобританії під керівництвом професорів Наталі Фіхтенхольц, Євгенії Чугаєвої, Асі Кушнер, Дори Шварцберг, Діми Ткаченко, Цянь Чжоу, Такаші Шиміцу, Іцхака Рашковського, Девіда Такено, Крістофа Сметани та ін.
  У своїй рідній країні виступала в якості соліста з Білоруським симфонічним оркестром, Білоруським ансамблем солістів «Класик-Авангард» і Державним камерним оркестром Республіки Білорусь. Вона також виступала в Литві, Латвії, Сінгапурі (Концертний зал Консерваторії Конгресу Yong Siew Toh), Японії (Suntory Hall), США (Малий зал Карнегі Холу), Мальті та Польщі.

  Христина Михайліченко, 12 років.
  Виступала в Нью-Йорку під час засідань Генеральної асамблеї ООН, у Вашингтоні у Світовому банку, грала концерти на провідних сценах і в музичних академіях Брюсселя, Парижа, Антверпена, Відня, Брюгге, Стамбула, Німеччини, Нідерландів. Виступала у залах Національних філармоній України: Києва, Львова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Чернівців...
  Її здобутки - десятки перемог і лауреатство Перших премій, Гран-прі Міжнародних музичних конкурсів (Бельгія, Нідерланди, Україна тощо).
  Тричі входила в топ 10-ти дітей, за версією WoMo - найяскравіших підлітків року, досягнення яких отримали визнання (2015-2017рр.)
  Учасник численних соціальних проектів в Україні, а також благодійних виступів.
  У 2017 році 12-річна піаністка випустила свій другий сольний аудіодиск, до якого увійшли твори композиторів Ференца Ліста, Фредеріка Шопена і Сергія Рахманінова. У літньому сезоні 2017 року Христина стала учасницею трьох міжнародних музичних фестивалів: у Швейцарії («АртДіалог»), Бельгії («Музика Мунді») і Україні ( «LvivMozart»). А також знялася у документальній стрічці про саму себе «Христина. Кримське соло», яку зняв проект «Крим.Реалії».

  Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40
  вул..Воскресенська, 6
  Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.
  Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті
  www.dnepr-philharmonic.com https://dnepropetrovsk.karabas.com


  Все даты:

  17 мая 2018

  Днепропетровская Филармония им. Леонида Когана

  ул. Воскресенская, 6 тел.: 056-372-96-20, 056-372-96-40
  Время: 19:00
  Цена билета: 80 - 300 грн


  Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

  Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

  Примечание:
  В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
  Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
  Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

  Экспорт афиши

  copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
  Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

  О проекте :: Реклама на сайте