Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр-Днепропетровск » Афиша
Регистрация Вход

вс, 22 января 2017
07:55
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт академічного симфонічного оркестру

Концерт академічного симфонічного оркестру

Классическая музыка

В програмі твори великого Ріхарда Вагнера з опер "Литючий голандець", "Тенгейзер", "Лоенгрін", "Тристан та Ізольда", "Кільце нібелунга" та ін.
Густав Малер "Пісні мандрівного підмайстра" в обробці Арнольда Шенберга.

Соліст - Інна Галатенко (сопрано)

Диригент - заслужений діяч мистецтв України - Наталія Пономарчук.

Друга частина концерту - прем'єра. Прем'єра виконання вокального твору Густава Малера "Пісні мандрівного підмайстра" в інструментуванні Арнольда Шьонберга з великим симфонічним оркестром в Україні. Цій події передувала велика робота з пошуку партитури і її придбання в Берліні. Відтепер прекрасний шедевр світової класики буде доступний і українському слухачеві.
Оперний голос широкого діапазону, тонке відчуття художнього стилю, потужна сценічна енергетика дають можливість Інні Галатенко з'єднувати музику різних стилів і епох.
В 2003 році співачка здійснила перший в країнах СНД запис кантати «Місячний П`єро» А.Шьонберга, виконала масштабний цикл із 24 пісень Е.Денисова «На сніжному вогнищі». В її репертуарі – велика кількість прем`єрних виконань сучасних українських і зарубіжних авторів.
Іна Галатенко - одна з визнаних виконавиць музики Сильвестрова. Валентин Сильвестров на тільки абсолютно довіряє їй виконання своїх вокальних творів, але й написав спеціально для неї цілий ряд пісень.
«В Інни чудовий, свіжий голос. Але у моїй музиці їй ніде розгулятись: адже я завжди прошу співати «упівсили», «впівголос» (sotto voce). І вона одна з небагатьох співачок, кому щастить знайти компроміс між власною природою і вимогами композитора. Навіть суто по-людськи це доступно далеко не кожному» (Валентин Сильвестров).


Все даты:

26 января 2017
Днепропетровская филармония имени Леонида Когана
ул. Воскресенская, 6 , тел.: (056) 372 96 20, (056) 372 96 40
Время: 19:00
Цена билета: уточняйте дополнительно


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте