Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 21 октября 2017
13:22
УКР   ENG
Концерт академічного симфонічного оркестру

Концерт академічного симфонічного оркестру

Классическая музыка

За підтримки Посольства Французької республіки в Україні та Французького інституту в Україні

У програмі:

 • М.Равель Концерт №2 для лівої руки Ре-мажор,
 • А.Скрябін «Поема екстаза»,
 • М.Равель «Гробниця Куперена»,
 • А.Онеггер Симфонія №5 «Di tre re»

 • Соліст - Максим Зекіні (фортепіано) Франція

  Максим Зекіні народився в Парижі в 1979 р Він навчався в Національній консерваторії в Ліоні і отримав диплом з відзнакою в 2001 році. Він - перший французький піаніст отримав ступінь в престижній міжнародній музичній академії "Incontri col Maestro Academy" в місті Імола (Італія). Призер і переможець міжнародних конкурсів.

  Максим Зеккіні бере участь у багатьох фестивалях і концертах як у Франції, так і за кордоном (в Італії, Німеччині, Австрії, Великобританії, Південній Африці, Китаї, Японії, Кенії, Замбії та ін.)

  Його називають "еклектичним музикантом" - він займається оркестровкою музики для телебачення, ставить мюзикли. Співпрацював з актрисою Анук Еме, даючи "концерти-лекції". Композиторська мистецтво приваблює його з юних років і він створив ряд оригінальних робіт і обробок.

  Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

  Наталія Пономарчук - входить до числа найбільш затребуваних оркестрових диригентів в Україні. З 2003 року вона є художнім керівником та головним диригентом Дніпропетровського академічного симфонічного оркестру. Наталія Пономарчук також виступала в якості диригента на Міжнародних фестивалях, що проходять в Україні, зокрема, таких як «Київ М’юзік Фест», Київські літні музичні вечори, «Музика молодості», «Контрасти», тощо.

  Євген Станкович, один з найвидатніших сучасних українських композиторів, написав про неї: «незважаючи на доволі молодий вік вона вже досягла рівня першокласного світового оркестрового диригента». Високі професійні якості та широкий репертуар принесли Наталії Пономарчук звання Заслуженого артиста України (2001). Вона є лауреатом Національного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (м. Київ, 1998).

  В якості гостьового диригента в рамках гастрольних турне Європою Наталія Пономарчук виступала в таких концертних залах, як Театро Реал, Аудіторіо Насіональ, Театро Зорзуела (Мадрид, Іспанія), Палац Музики Каталонії (Барселона, Іспанія), Театро Колонь (Корунья, Іспанія), Палац Мистецтв Королеви Софії (Валенсія, Іспанія), Конференц Центр та Концерт-хол (Більбао, Іспанія), Курсаал (Сан-Себастьян, Іспанія), Аудіторіо де Галіція (Сантьяго, Іспанія), Театро Монументаль (Лісабон, Португалія), Каса да Мусіка (Порто, Португалія), Сала Верді Консерваторіо (Мілан, Італія), Конгрес-хол (Варшава, Польща), Мегарон (Греція), Симфонічний оркестр Тіранського радіо (Албанія).

  Каса: тел. (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40
  Каса працює з 12 до 19 кожного для крім понеділка.
  Квитки можна заказати на Карабасі та Інтернет-білеті
  www.dnepr-philharmonic.com
  https://dnepropetrovsk.karabas.com


  Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

  Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

  Примечание:
  В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
  Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
  Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

  Экспорт афиши

  copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
  Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

  О проекте :: Реклама на сайте