Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пт, 18 августа 2017
13:47
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт академічного симфонічного оркестру

Концерт академічного симфонічного оркестру

Классическая музыка

Соліст – Валерій Соколов (скрипка) Німеччина

В програмі:

 • Л.ван Бетховен Концерт для скрипки з оркестром
 • В.А.Моцарт Концерт для скрипки і альта з оркестром
 • Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

  Валерій Соколов - один з найбільш затребуваних у світі молодих скрипалів, що отримав визнання завдяки технічній бездоганності своєї гри, емоційності та художньої зрілості у виконанні найскладніших творів скрипкового репертуару. Коли Валерію було 18 років, про нього зняв фільм «Природжений скрипаль» знаменитий французький режисер Бруно Монсенжон - автор документальних стрічок про С. Ріхтера, Д. Фішер-Діскау, Г. Гульда, Д. Ойстраха та І. Менухіна.

  Валерій Соколов народився в 1986 році в Харкові. Навчався в Харківській спеціальній музичній школі. У 1999 році на юнацькому міжнародному конкурсі скрипалів імені П. Сарасате в Памплоні отримав грант Фонду Володимира Співакова на продовження навчання в лондонській Школі скрипалів Ієгуді Менухіна. По закінченні школи був прийнятий в лондонський Королівський коледж музики. У 2011 році закінчив аспірантуру Вищої школи музики і театру у Франкфурті (Кронбергська академія). У 2005 році Валерій став переможцем Міжнародного конкурсу скрипалів імені Дж. Енеску в Бухаресті, отримавши Гран-прі та два спеціальні призи.

  Валерія Соколова запрошують до співпраці найвідоміші колективи світу. Він грав з Національним оркестром Франції та Льєжським філармонічним оркестром (Бельгія), Лондонським філармонічним оркестром і Королівським філармонічним оркестром Ліверпуля, оркестрами Зальцбурзького Моцартеум і Цюріхського Тонхалле, симфонічними оркестрами Роттердама, Брабанта і Нідерландським симфонічним оркестром, Німецьким камерним філармонічним оркестром Бремена і оркестром Північно-Німецького радіо, Королівським філармонічним оркестром Стокгольма, Китайським національним симфонічним оркестром, симфонічними колективами Клівленда, Токіо, Кальярі (Італія), Канн, Ов'єдо, Кадакеса (Іспанія), Куала-Лумпура (Малайзія) та іншими. Тривале співробітництво пов'язує скрипаля з Камерним оркестром Європи. Валерію Соколову надає підтримку фонд Accenture Foundation в рамках програми підтримки молодих музикантів.

  Скрипковий концерт Л.ван Бетховен написав для свого друга і колеги Франца Клемента, відомого скрипаля і композитора тих часів, директора Віденського театру, в якому відбулася прем'єра багатьох робіт Бетховена. Прем'єра концерту відбулася на бенефісі Клемента 23 грудня 1806 року в тому ж театрі. Перше друковане видання 1808 року також ще було присвячено йому. Прем'єра не була успішною, і концерт був забутий на кілька десятиліть. Робота була відроджена лише в 1844 році після її виконання тоді ще 12-річним скрипалем Йозефом Йоахімом з оркестром Королівського філармонічного товариства під управлінням Фелікса Мендельсона. З тих пір концерт став одним з найвідоміших творів для скрипки з оркестром і часто виконується і записується сьогодні.


  Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

  Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

  Примечание:
  В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
  Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
  Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

  Экспорт афиши

  copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
  Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

  О проекте :: Реклама на сайте