Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

пн, 18 июня 2018
14:41
УКР   ENG
Проект Анни Звягінцевої

Проект Анни Звягінцевої

Намалювати своє вікно, зім'яти папір. Анна Звягінцева

Робота Анни Звягінцевої «Намалювати своє вікно, зім’яти папір» взяла участь у Київській бієнале 2015 року, а вже з 22 липня буде розташована на терасі дніпровського арт-центру Я Галерея. Авторка у своїй практиці використовує метод перетворення натурного начерку в скульптурний об'єкт шляхом зміни матеріалу, розміру, організації нових відносин простору зображення з простором реального життя.

Про проект:

Анна Звягінцева у своїй практиці використовує метод перетворення натурного начерку в скульптурний об'єкт шляхом зміни матеріалу, розміру, організації нових відносин простору зображення з простором реального життя. У цьому випадку авторка бере швидкий малюнок вікна, зроблений з кімнати (ми бачимо фіранки і рослину на підвіконні), збільшує, відтворює лінії в металі і вигинає, мне їх – як могла б зім'яти аркуш паперу з малюнком. Таким чином предметом зображення виявляється чи то викинутий невдалий малюнок, чи то катастрофа, яка порушила перебіг повсякденного життя.

Нинішній період в житті і роботі багатьох українських художників визначається тим, що з одного боку неможливо в своїй практиці ігнорувати війну на сході країни якщо саме реальність суспільного життя є предметом твоєї роботи, з іншого ж – велика частина населення перебуває поза зоною військових дій, а коментувати катастрофу з місця безпеки бачиться заняттям двозначним і швидше негожим. Повсякденність заражена війною всюди, але не так далеко знаходяться ті, хто має куди більше прав свідчити про цю війну, ніж жителі мирних місць.

Цей твір можна охарактеризувати не як «свідоцтво війни», а як «свідоцтво про зараження світу війною», тобто засноване воно саме на специфічності авторського досвіду.

Про авторку:

Анна Звягінцева народилася в 1986 році у Дніпропетровську. Живе і працює в Києві. Навчалась у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури. З 2010 року – член кураторської групи «Худрада». У 2013 – фіналістка Pinchuk Art Prize, а в 2015 році отримала Спеціальну премію PinchukArtCentre, а також перемогла в номінації «Приз громадськості».

Нещодавні виставки:

Leipzig Class. Seminar: Politics of form, Galerie für Zeitgenössische Kunst, 2015, Ляйпциг, Німеччина

Виставка номінантів Премії PinchukArtCentre, 2015, Київ

Київська школа, Київська бієнале, Karlsruhe Class. Lecturer: Alexandra Exter Badischer Kunstverein, 2015, Карлсруе, Німеччина

Київська школа, Київська бієнале, головна локація – Будинок одягу, 2015, Київ

Надія!, національний павільйон України на 56-й Міжнародній виставці мистецтв у Венеції – La Biennale di Venezia, 2015

Радіо за стіною, персональна виставка, 2015, Closer, Київ

Українські новини, ЦСМ «Замок Уяздовський», 2013, Варшава, Польща

Проект буде відкрито 22 липня на терасі арт-центру Я Галерея у Дніпрі. Звертаємо увагу, що відкриття цієї експозиції не супроводжується традиційним вернісажем. Ми чекаємо на Вас кожного дня з 10.00 до 19.00 окрім неділі!

Роботу створено в рамках Київської бієнале "The School Of Kyiv" та представлено у Дніпрі за підтримки співзасновника арт-центру Я Галерея Павла Мартинова.

За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь: керівник проектів Катерина Семенюк, +380 56 713 5 713, +380 67 622 29 92katya.smk@gmail.com.

Слідкуйте за новинами арт-центру на сайті Ya Gallery та на сторінці у Facebook.


Ольга  (27.08.16 22:02): Очень были разочарованы, когда сегодня пришли на обещанную выставку, но не смогли попасть в помещение. Все двери были закрыты, контактные телефоны не отвечали, хотя при входе красовалась афиша, оповещающая о том, что выставка ждет поситителей.
Очень жаль, что организаторы предоставляют неверную информацию.
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте