Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

сб, 21 октября 2017
00:48
УКР   ENG
Артсвіт дітям: колаж та його мешканці

Артсвіт дітям: колаж та його мешканці

Семинар

Казкова подорож для дітей віком від 6 до 12 років у світ мистецтва

11 жовтня запрошуємо вашу малечу на безкоштовне заняття в рамках освітньої програми Артсвіт дітям. Кожну освітню едицію ми намагаємось зробити унікальною та цікавою саме для наймолодших художників. Цього разу запрошена кураторка та викладачка курсу Вікторія Тимонова пропонує дещо дійсно нестандартне - пізнання власного творчого потенціалу та знайомство з історією мистецтв через практичні заняття з колажування.

На першій зустрічі діти дивитимуться сучасну мультиплікацію, вигадуватимуть анімаційних персонажів зі своєю історією та пригодами. Ми підготували багато ілюстративного матеріалу, що можна різати, рвати, м'яти, перекладати та клеїти або не клеїти - все, як вирішить майбутній митець :)

Запрошуємо дітей провести час весело та творчо в комфортному просторі галереї Артсвіт. Якщо вам сподобається заняття, ви зможете записати свого маленького митця або мисткиню на наш курс “Колаж та його мешканці”, який почнеться 4 листопада і складатиметься з 19 занять.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте