Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

чт, 17 августа 2017
06:52
УКР   ENG
АРТСВІТ дітям: Близьке. Зрозуміле

АРТСВІТ дітям: Близьке. Зрозуміле

Семинар

Авторський освітній курс Марії Ложко «Приручити мистецтво» продовжується у 2017 році! Другий навчальний семестр буде присвячено мистецьким практикам, художнім матеріалам та напрямкам мистецтва, які мають менш солідну, але не менш яскраву історію становлення, ніж розглянуті навчальної групою у першому семестрі. Всі вони так чи інакше пов’язані із світовою історією кінця ХХ століття та найчастіше узагальнюються мистецтвознавцями терміном «актуальне мистецтво» (contemporary art).

«Що це таке?», «Що це може означати?», «Чому це знаходиться в галереї?», «Художник просто не вміє малювати!», «Таке могла зробити моя дитина», «Я теж так можу» – лише невеличкий перелік реакцій, які можуть викликати у непідготовленого глядача об’єкти, про які буде йтися на лекціях та практичних заняттях другого семестру. Курс покликаний наблизити юних слухачів до сучасних митців, навчити їх розуміти іронічну мову мистецтва кінця минулого та початку нинішнього століття, а разом із нею – і світ, який актуальне мистецтво намагаються описати та осмислити.  

Маленьких учнів очікує знайомство із мистецтвом перфомансу та ґепенінгу, практика акціонізму, робота з реді-мейдом, кінетичними скульптурами та діджитал-артом, а також, за традицією першого семестру, захопливі подорожі до локальних арт-просторів, таких як художні майстерні, галереї, музеї, майданчики із скульптурами та пам’ятниками. Разом ми спробуємо розібратися, як суспільство (війни, політика, наукові досягнення, реформи в освіті) впливає на роботи митців, та як знаходити спільне та зрозуміле між, на перший погляд, чужими один одному митцями кінця 60-х років минулого століття та сьогодення

Заняття триватимуть з 11 лютого до 27 травня, щосуботи о 12:30.

Більшість занять проходитимуть у галереї Артсвіт (вул. Січових Стрільців 4-а), про «гостьові» заняття буде попереджено заздалегідь.

У вартість входять всі матеріали, з якими працюватимуть діти, а також квитки у музеї.

Увага! Команда Артсвіт рекомендує послідовне відвідування всіх занять курсу «Приручити мистецтво», проте нагадує, що відвідування окремих занять також не позбавлене сенсу. Курс побудований таким чином, що митці, художні напрямки та явища, про які йтиме мова на уроках, не пов’язані хронологічно.

Більше інформації  на сайті http://artsvit.dp.ua/projects/2017/artsvt-dtyam-blizke-zrozumle/ 

Запис на курс та окремі заняття здійснюється за телефоном +38 095 799 35 35


Все даты:

Проходит по субботам

Артсвит, галерея

ул. Сечевых Стрельцов, 4-А тел.: 056-372-54-23, (095) 799 35 35
Время: 12:30
Цена билета: разове відвідування – 100 грн, 5 занять – 400 грн.


Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа»
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте