Закрыть Вход на gorod.dp.ua

Имя для входа:
Днепр » Афиша
Регистрация Вход

вс, 18 февраля 2018
19:51
УКР   ENG
Посмотреть афишу: Концерт «Whitney Houston»

Концерт «Whitney Houston»

Поп-музыка

«Whitney Houston» з циклу концертів, присвячених світовим зіркам популярної музики

Виконавці: фіналістка «Фабрики зірок» Ольга Вороніна (вокал), вокал-шоу «Консонанс», Ігор Наумов (саксофон), шоу-гурт «Джем-Сі», шоу-балет «Каданс», танцювальний гурт Trance Dance

У залі гасне світло, на екрані з'являється знайомий образ, звучить чаруюча музика - саме так починається шоу програма, присвячена чудовій Уітні Х'юстон. Вона не просто велика і найтитулованіша співачка 20-го століття, вона прекрасна актриса, приголомшлива жінка і багато в чому символ своєї епохи. Програма, поставлена про неї в Дніпропетровській філармонії - це розповідь про її долю і становлення, наповнена піснями як самої Уїтні, так і піснями і музикою тих років. У цій програмі вдало поєднуються сольні вокальні партії з інструментальними імпровізаціями, хоровий вокал дорослих виконавців з багатоголоссям дитячих колективів, танцювальні па хіп-хоперів з класичним шоу балетом. Програма яскрава і різноманітна, як і сама Уітні Х'юстон. Всі учасники цього шоу вкладають у своє виконання частку своєї душі, так само як це робила вона.

Якщо ви ще не бачили цієї програми, то обов'язково зайдіть в гості до кращої соул-співачки 20-го століття!

Каса: (098) 303 64 12, (099) 207 80 82 , 372 -96 -20, 372 -96 -40 www.dnepr-philharmonic.com

Квитки: https://dnepropetrovsk.karabas.comКасса ДК Шинник  (27.01.16 08:55): Билеты можно заказать и приобрести в кассе ДК Шинник. Время работы кассы с 11-00 до 18-00. Без перерыва. Без выходных. Тел. 788-9-222, 067-265-08-77. В кассе можно приобрести билеты на все гастрольные мероприятия города. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Примечание:
В расписании возможны изменения. Пожалуйста, уточняйте информацию по телефонам заведений, в которых происходят указанные события.
Время сеансов в кинотеатрах может меняться без предупреждения!
Обратите внимание, что смена репертуара в кинотеатрах происходит по четвергам.

Экспорт афиши

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО «Сегодня Мультимедиа», ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте